3 Kripto Para Uzmanı: Bu Coinleri Alma Zamanı Geldi!

Üç finans uzmanı, ABD’nin kripto üzerindeki baskısının geri tepeceği görüşüyle, şimdi satın alınabilecek kripto para birimlerini listeliyor.

Chris Burniske: Kripto paralar, küresel bankacılık güvenilirliğinin sarsıldığı bu an için inşa edildi

Place Holder’ın ortağı ve Ark Invest’in eski kripto başkanı Chris Burniske, ABD’nin kripto üzerindeki baskısının geri tepeceğine inanıyor. Burniske geçtiğimiz günlerde The Exchange ile yaptığı bir TV röportajında ​​artık Bitcoin ve Ethereum satın alma zamanının geldiğini belirtti.

Burniske, insanların kripto endüstrisine başından şüpheyle yaklaştığından bahsediyor. Bitcoin’in, mevcut finansal kriz gibi ortamlar için inşa edildiğini söylüyor. Ancak, Burniske tek değildi; diğer iki finans uzmanı Mike McGlone ve Robert Kiyosaki, bankaların çöktüğü mevcut mali krizin ortasında kripto para birimleri hakkındaki düşüncelerini paylaşıyor…

Mike McGlone, krizin kripto para boğası için zemin hazırladığını söyledi

Başka bir röportajda, Bloomberg’in kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, yakın zamanda bankacılık krizinin kripto boğa koşusu için bir katalizör olduğunu belirtti. McGlone, Bitcoin’in 2008-09’daki son mali krizden doğduğunu hatırlatıyor.

Bloomberg analisti, Bitcoin’in 25.000 dolarlık direncin üzerine sıçrayarak oldukça iyi bir iş çıkardığını düşünüyor. Bitcoin’in daha çok altın ve ABD Hazine Tahvili gibi hale geldiğini, ancak daha yüksek bir beta sürümünde olduğunun altını çizdi.

Robert Kiyosaki, iki kripto para devi öneriyor

Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı Robert Kiyosaki, yakın tarihli VladTV röportajında sadece 6.000 dolar iken neden bir ton Bitcoin satın aldığı hakkında konuştu. Ayrıca Warren Buffett’in Bitcoin ve kripto para birimleri konusunda “aptal” olduğundan da bahsetti. Kiyosaki, Bitcoin ve Ethereum’un harika bir satın alma fırsatı olduğundan bahsediyor.

Kiyosaki, asla dolar biriktirmediğini ve bunun yerine altın, gümüş, Bitcoin ve Ethereum satın aldığını söyledi. Genel olarak, bu finans uzmanları, şimdi kripto para birimlerine yatırım yapmak için iyi bir zaman olduğunu öne sürüyorlar.

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere Kiyosaki, bir süredir yaklaşan bir ekonomik kriz hakkında uyarılarda bulunuyor. Kendisi defalarca, kriz öncesinde altın, gümüş ve Bitcoin satın alacağını söylemişti.

Bitcoin 28,500 doları tekrar aştı

Yazım sırasında, Bitcoin’in fiyatı tekrar 28.000 dolar seviyesinin üzerine çıkmış durumda. Bu yükselişin ardından, aşağı yönde bahis oynayan 1.500 adet Bitcoin short pozisyonu tasfiye edildi.

Ani yükseliş, direnci ortadan kaldırmak ve daha yüksek seviyelerin geri dönmesine izin vermek için bir short bandının “patladığı” borsalar sayesinde geldi.

Analitik kaynağı Coinglass’a göre, 29 Mart için toplam BTC short tasfiyeleri bu yazının yazıldığı sırada yaklaşık 20 milyon dolardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir