Balinalar Uyandı: Bu Yapay Zeka Coin İçin Tarihi İşlem!

Yapay zeka coin piyasası, yıl başından bu yana çeşitli gelişmelerle trend olmaya devam ediyor. Twitter CEO’su Elon Musk’da bu akıma katkı sağladı. Yeni on-chain veriler, ilk yatırımcılar olan bazı balinaların şimdi harekete geçtiğini gösteriyor.

Balinalar 50 milyon dolar değerinde yapay ceka coin transfer etti

Santiment’in verilerine göre SingularityNET (AGIX), 3 Ocak – 6 Şubat arasındaki beş haftalık süreçte %1.109’luk şaşırtıcı bir sıçramayla piyasanın gözdesi. Ancak bu etkileyici yükselişin ardından AGIX’in fiyatı dalgalı ve belirsiz.

Şimdi, bilinen en büyük balinaların birinden diğerine yaklaşık 50 milyon dolar değerinde 100 milyon AGIX transferi yapıldı. Bu işlem, ağda son 14 ayda yapılan en büyük işlem olup, yatırımcılar arasında spekülasyonlara yol açıyor.

İşlemin gönderen adresi, en büyük kısmı BUSD’de olmak üzere toplam 9,92 milyar dolarlık altcoin tutuyor ve geçen yıl boyunca AGIX’teki hissesini büyük ölçüde artırdı. Öte yandan, alıcı adres toplam 1,23 milyar dolar değerinde altcoine sahip ve tarihsel AGIX birikimi geçmişte fiyat düşüşlerine yol açmıştı.

İşlemde yer alan her iki adresin de basit bir transfer olduğunu gösterebilecek borsa adresleri olduğunu belirtelim. Bununla birlikte, ilgili para miktarı ve bu adreslerin geçmişi göz önüne alındığında, yatırımcılar AGIX’in önümüzdeki günlerdeki fiyat hareketini yakından takip ediyor.

Satış yapıldığımı? SingularityNET (AGIX) fiyatı ne durumda?

SingularityNET şu anda piyasanın 75. en büyük piyasa değerine sahip kripto para birimi konumunda. Son işlem, fiyatını çevreleyen belirsizliği artırdı. 50 milyon dolarlık transfer farklı şekillerde yorumlanabilirken, yatırımcılar bunun piyasayı nasıl etkileyeceğini ve AGIX fiyatında bir artışa mı yoksa düşüşe mi yol açacağını görmeyi bekliyor.

SingularityNET nedir? Elon Musk ne söyledi?

SingularityNET (AGIX), merkezi olmayan yapay zeka (AI) uygulamalarının oluşturulması ve işletilmesi için bir platform sunar. yapay ceka coin AGIX, AI geliştiricileri ve kullanıcıları için bir pazar yeri sağlıyor ve ayrıca bu AI uygulamalarının birbirleriyle etkileşim kurmasına olanak tanıyan bir ekosistem sunuyor.

Elon Musk, geçtiğimiz günlerde SingularityNET hakkında tweet attı. Musk, yapay zeka teknolojisinin insanlık için potansiyel bir tehdit oluşturabileceğini savunuyor. Daha önce yapay zekanın çok hızlı bir şekilde geliştiğini söylemişti. Teknolojisinin etik ve güvenli bir şekilde kullanılması gerektiğini düşünüyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız, SingularityNET hakkında attığı son tweet:

Musk ayrıca, kısa bir süre önce ChatGPT’ye yönelik tweet attı. Bu mesaj Shiba Inu’nun lideri Shytoshi Kusama’nın dikkatini çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir