Destici: Sayın Akşener’in ifadesiyle ‘Noter Masası’ acaba kimlerin tavassutuyla ve hangi saiklerle ‘Pazarlık Masası’na dönüştü?

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, ağır suçlamalarla Altılı Masa’dan ayrılan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener‘in yeniden Altılı Masa’ya dönmesine ilişkin olarak, “Sayın Akşener’in ifadesiyle ‘Noter Masası’ acaba kimlerin tavassutuyla ve hangi saiklerle ‘Pazarlık Masası’na dönüştü?” dedi.
 
Altılı Masa’nın Ankara’daki görüşme trafiğinin ardından Millet İttifakı toplantısı altı liderin katılımıyla Saadet Partisi Genel Merkezi’nde başladı. Ağır suçlamalarla Altılı Masa’dan ayrılan  İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Başkanı Mansur Yavaş ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmesinin ardından yeniden Altılı Masa’ya döndü. Akşener, İmamoğlu ve Yavaş için Cumhurbaşkanı Yardımcılığı önerisini gündeme getirdi. Kılıçdaroğlu ve Akşener, Saadet Partisi Genel Merkezi önünde sloganlarla karşılandı. 
 
Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, Akşener’in “Biz, ne olursa olsun imzamızın ve milletimize verdiğimiz her sözün arkasındayız ancak ne bir kumar masasında ne de bir noter masasında olmayacağız” ifadelerini hatırlatan Destici, “Sn. Akşener’in ifadesiyle ‘Noter Masası’ acaba kimlerin tavassutuyla ve hangi saiklerle ‘Pazarlık Masası’na dönüştü. Bakalım daha neler göreceğiz” dedi. 
 

TIKLAYIN | Akşener, ağır suçlamalarla Altılı Masa’dan ayrıldı, CHP’li İmamoğlu ve Yavaş’ı İyi Parti ile birlikte davranmaya çağırdı!

TIKLAYIN | Ankara’daki görüşme trafiğinin ardından Akşener yeniden Millet İttifakı toplantısında!

TIKLAYIN | İyi Parti Sözcüsü Zorlu açıkladı: Akşener, Altılı Masa’ya döndü!

TIKLAYIN | Ankara’daki görüşme trafiğinin ardından Akşener yeniden Millet İttifakı toplantısında!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir