Icardi’den Wanda Nara’ya 2 milyon liralık hediye!

Türkiye’ye ilk ayak bastıklarından beri magazin dünyasının manşetlerinden düşmeyen Icardi ve Wanda Nara ikilisinin ilişkisi bir dargın bir barışık devam ediyor. Son olarak yıldız futbolcu, Wanda Nara’ya 2 milyonluk bir hediye aldı.

ICARDI İSTANBUL GECELERİNDE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Bu sezon Galatasaray’ın en ilgi çekici transferlerinden biri olan Mauro Icardi, özel yaşamıyla da gündeme gelmeye devam ediyor. Yıldız futbolcu İstanbul gecelerinde yakalanmıştı. Eşi Wanda Nara ile ‘ayrılık’ ve ‘barışma’ haberleriyle kafa karıştıran golcü, Kuruçeşme’de çapkınlık turunda objektiflere takılmıştı. Görüntülenmemek için taktik yapan Icardi’nin çabası yeterli olmamıştı

WANDA İÇİN ARJANTİN’ GİTTİ

Galatasaray’ın Arjantinli golcüsü Mauro Icardi, Wanda Nara ile buluşmak için ülkesine gitti. İlişkileri gündemden düşmeyen ikiliden sürpriz fotoğraf geldi. Her adımı olay olan Wanda Nara, sosyal medyadan Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Icardi ile fotoğraf paylaştı ve “Randevum” notunu düştü.

Daha sonra bir başka fotoğraf paylaşan Nara, “Bütün ailem için makarna yapmam gerekiyor. Bugün aşçıyım ve yarın Masterchef’im” yorumu yazdı.

HEDİYE ALDI

Son olarak Icardi, Wanda Nara’ya barışma hediyesi olarak 120 bin Dolar’lık bir saat hediye etti.

Bu ilk kez 2019’da piyasaya sürülen Patek Philippe’in Auquanaut model saati. Beyaz altından yapılmış bir kasa ve markanın resmi web sitesinde yalnızca sipariş üzerine üretildiğini garanti eden safir kristal arka yüzlü çok özel bir hediye.

İzin günlerini Buenos Aires’te geçiren Icardi ve Wanda Nara yeniden birlikte yaşamaya karar verdiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir